У Васильківській центральній районній лікарні відкрито першу чергу пологового відділення

 

26 грудня 2017 року директор Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович взяла участь в урочистому відкритті пологового відділення Васильківської центральної районної лікарні.

Вже після першої черги ремонтних робіт медичний заклад став сучасним і комфортним. Оновлено – родовий зал та санітарні кімнати, коридори. І що головне, приймально-пропускний блок і кімнату виписки тепер розділено.

Фінансування ремонтних робіт проводилося за рахунок спільних коштів: району, сільських та селищних рад, а також державного бюджету.

«Для пологового відділення, в якому щороку проходить більш як 800 пологів, таке оновлення вкрай важливе» – каже керівник обласного Департаменту охорони здоров’я Алла Арешкович. «На наступний рік заплановано проведення другого та третього етапів ремонтних робіт».

«Така кількість пологів свідчить про велику густоту населення.  Адже лікарня обслуговує і Васильків, і район, і часто-густо жителів із сусідніх регіонів. А зважаючи на матеріально-технічну базу та потужний кадровий потенціал буде слушно включити Васильківську ЦРЛ до проекту створення  обласної перинатальної служби» – зазначила Алла Арешкович.