ЛІКАРЯ, ЩО ВРЯТУВАВ НЕ ОДНЕ ЖИТТЯ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ АТО НАРЕШТІ ЗНАЙШЛА НАГОРОДА!

Вже майже два роки, як мною, на прохання та навіть вимогу багатьох бійців-учасників бойових дій, було ініційовано створення подання на нагородження орденом «За заслуги» ІІІ-ступеню доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри ортопедії і травматології №2 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, головного лікаря комунального підприємства Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня», хірурга-травматолога Анкіна Миколи Львовича.

Через його руки особисто та руки професіоналів клініки підпорядкованої Анкіну М.Л. пройшов не один десяток бійців АТО ( у тому числі і бійців батальйону спеціального призначення «Донбас» та  «46-го батальйону ЗСУ спеціального призначення «Донбас-Україна» яким я, як волонтер та президент БО «Благодійний фонд допомоги батальйону «Донбас» опікуюсь з перших днів збройного протистоянні агресії Росії на Сході України). Також даною клінікою було врятовано та поставлено на ноги частину підрозділу рятівників ДСНС України, які героїчно протистояли техногенній катастрофі на Васильківському нафтопереробному заводі влітку 2015 року, та отримали різні ступені опіків внаслідок масштабної пожежі.

Але все ж за майже два роки, та за сприяння  Департаменту охорони здоров’я Київської обласної адміністрації, Міністерства охорони здоров’я України та безпосередньо Адміністрації Президента України – було досягнуто мети, головного лікаря «Київської обласної клінічної лікарні №1 Анкіна Миколу Львовича, Указом Президента України  №162/2017 від 18 червня 2017 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника» було нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ- ступеню.

Від імені бійців, життя яких були врятовані командою лікарів-професіоналів за особистої участі та під керівницітвом Головного лікаря КОКЛ №1, вітаю Анкіна Миколу Львовича з цією визначної відзнакою-вдячністю від українського суспільства!!!

Народний депутат України Н.В. Веселова