Daily Archives: 09.02.2018

Департамент охорони здоров’я КОДА попереджає про підвищення захворюваності на грип та ОРВІ

У зв’язку із підвищенням захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, з урахуванням Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06 листопада 2017 року №559 «Про організацію заходів, спрямованих на попередження поширення захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції серед населення в Київській області, в епідемічний сезон 2017-2018 років», 7 лютого 2018 року Департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації звернувся з листами до головних лікарів медичних закладів Київщини.

Read more »

На Київщині поповнення – з початку лютого народилося 250 немовлят

У період з першого по восьме лютого 2018 року у Київській області з’явилося на світ 250 маленьких громадян, серед них 128 хлопчиків та 122 дівчаток.

Read more »

Уряд оголосив конкурсний відбір на посаду Голови Національної служби здоров’я.

Read more »

Автономізація з нуля: досвід створення комунального некомерційного підприємства

У місті Бориспіль Київської області  створюється Міський центр первинної медико-санітарної допомоги. Одразу — як комунальне некомерційне підприємство. Про досвід, особливості та складнощі цього процесу розповідає його директор Євген Черенок.

Read more »

Ситуація щодо захворюваності кором станом на 08.02.2018 р

За оперативними даними, станом на 08.02.2018 р, з початку нинішнього року за медичною допомогою з підозрою на кір в Київській області звернулося 90 осіб, з них 52 дітей. Лабораторно підтверджено захворювання на кір у 35 осіб, з них у 20 дітей.

Read more »

9 лютого – Міжнародний день стоматолога

Професійне свято стоматологів та зубних лікарів відзначають у День святої Аполлонії.

Read more »