Monthly Archives: січня 2018

Набув чинності закон про медреформу

30 січня, набув чинності Закон України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” № 2168-VIII від 19.10.2017. Підготовчий етап впровадження медичної реформи триває ще з минулого року. Тепер є законні підстави прийняти низку рішень, щоб вчасно реалізувати заявлений раніше план реформування первинної ланки охорони здоров’я.

Read more »

У Поліському районі завершився капітальний ремонт лікарні, в Іванківському – реконструйовано хірургічний корпус

В центральній районній лікарні Поліського району в селищі Красятичі завершено капітальний ремонт – утеплено фасади, цоколі та покрівлю будівлі, замінено вікна на енергозберігаючі, покращено естетичний вигляд приміщення. Під час робочої поїздки лікарню відвідали народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Київщина» Ярослав Москаленко та перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов, директор Департаменту охорони здоров’я КОДА Алла Арешкович.

Read more »

На Київщині минулого тижня народилося 246 немовлят

В медичних закладах Київської області минулого тижня, з 18.01.2018 року по 25.01.2018 року, народилося 246 дітей, з них 132 хлопчиків та 114 дівчаток, у тому числі три двійні.

Разом з тим кількість померлих у стаціонарах лікарень області становить 99 дорослих осіб.

Іван Клюзко – одним із елементів змін в системі охорони здоров’я є формування госпітальних округів (ВІДЕО)

Одним із елементів змін в системі охорони здоров’я є формування госпітальних округів, які створені задля упорядкування мережі закладів медичної допомоги.

Про те як діють госпітальні округи на практиці, яке їх призначення та що потрібно для їхнього розвитку розповів у прямому ефірі програми “Тема дня” Центрального каналу Іван Клюзко – головний лікар Комунального закладу “Вишгородська районна центральна лікарня”.

Ефір від 24 січня 2018 року

Скільки доз вакцини потрібно аби повністю убезпечити жителів Київщини від кору

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА з питань епідеміології та імунопрофілактики Сергій Мартинчук взяв участь у прямому ефірі програми «Тема дня» Центрального каналу 18.01.2018 р.

Говорили про статистику захворюваності на кір у Київській області, нестачу вакцин та скільки доз вакцини потрібно аби повністю убезпечити жителів Київщини від цієї хвороби.

Епідемії кору в Київській області не має. Статистичні дані та чому не вистачає вакцини

Головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА з питань епідеміології та імунопрофілактики Сергій Мартинчук взяв участь у прямому ефірі програми «Тема дня» Центрального каналу 18.01.2018 р.Говорили про статистику захворюваності на кір у Київській області, нестачу вакцин та скільки доз вакцини потрібно аби повністю убезпечити жителів Київщини від цієї хвороби.

Опубликовано Департамент охорони здоров'я Київської ОДА 25 января 2018 г.

 

Уряд затвердив порядок проведення конкурсу на посади керівників закладів охорони здоров’я (Документ)

Постанова Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2017 р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»

Read more »

В Обухові запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини та цілодобове відділення невідкладної допомоги (Фото, Відео)

Учора, 22 січня 2018 року, в рамках виконання медичної реформи, у м. Обухів, що на Київщині відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №5. У заході взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Вячеслав Кучер та директор Департаменту охорони здоров’я КОДА Алла Арешкович.

Read more »

Наказ МОЗ України №71 “Про внесення змін до Розподілу імунобіологічного препарату «ПРІОРИКС™/PRIORIX™ комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи»…(ДОКУМЕНТ)

Read more »

Минулого тижня у Київській області народилося 280 діток

За минулий тиждень, з 11.01.2018 року по 18.01.2018 року, у Київській області народилося 280 немовлят, з них 137 хлопчиків та 143 дівчаток, у тому числі 5 двійняшок.

Разом з тим кількість померлих у стаціонарах лікарень області становить 193 дорослих осіб.

Наказ МОЗ України №70 “Про внесення змін до Розподілу імунобіологічного препарату «ПРІОРИКС™/PRIORIX™ комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи»…(ДОКУМЕНТ)

Read more »