Category Archives: Новини

Епідемії кору в Київській області не має

На сьогоднішній день епідемії кору в Київській області не має. Постала лише проблема з вакциною, яка у більшості регіонів закінчилася. Тому Департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації звернувся з проханням до Міністерства охорони здоров’я України про виділення щонайменше 10 тисяч доз, щоб забезпечити доступ для щеплення населення. Також було направлено іще один лист до МОЗу стосовно перерозподілу 1940 доз із Луганської області, які мають надійти до Київщини найближчим часом.

Read more »

Попередження про ускладнення погодних умов (Документ)

Український гідрометцентр попереджає про суттєве ускладнення погодних умов на території України, у тому числі і в Київській області. Унаслідок впливу активного циклону очікуються сильні снігопади, хуртовини, можливе утворення снігового покриву до 40 см, на дорогах ожеледиця.

Попередження про ускладнення погодних умов (Документ)

Департамент охорони здоров”я КОДА тримає на контролі з’ясування обставин, що стались у Боярці в обласній дитячій лікарні (ВІДЕО)

У зв’язку із ситуацією, яка сталась увечері 14 січня, у Київській обласній дитячій лікарні у місті Боярка, де за інформацією батьків їхню дитину прийняв лікар-хірург у стані сильного алкогольного сп’яніння, наступного дня 15 січня 2018 року, представники Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації виїхали на місце події для з’ясування обставин.

Директор Департаменту Алла Арешкович поспілкувалася з медичним персоналом, який того вечора чергував. Окрім того зустрілася з батьками та провідала саму дівчинку, яка знаходиться на лікуванні в обласній дитячій лікарні.

ДОЗ КОДА тримає це питання на особистому контролі. Вивчення усіх обставин цієї резонансної події проводиться в рамках чинного законодавства. До Києво-Святошинського відділу поліції та Києво-Святошинської центральної районної лікарні направлено офіційні запити задля отримання інформації, що стосується даного випадку. Також вивчаються результати комісії, які подала Київська обласна дитяча лікарня. Крім того підтримується контакт з родиною дівчинки.

ВІДЕОСЮЖЕТ: Скандал под Киевом: хирурга обвиняют в пьянстве на работе

Київщина вибудовує систему доступних, ефективних та своєчасних медпослуг

Директор департаменту охорони здоров’я Київської  обласної державної адміністрації Алла Арешкович  розповіла про перебіг медичної реформи та її значення для кожного жителя області.

Read more »

Спеціальний дозвіл на зайняття народною медициною можуть скасувати

Регламентація роботи цілителів, що практикують народну чи альтернативну медицину не може належати до компетенції МОЗ України, оскільки така практика не відповідає сучасним медичним науковим знанням, повідомляє відомство.

Read more »

МОЗ визначило граничні ціни для препаратів програми «Доступні ліки»

Заявки від фармвиробників та імпортерів на участь у програмі приймаються до 11 січня 2018 року включно. На початку лютого МОЗ України затвердить новий перелік препаратів програми “Доступні ліки”.

Read more »

Привітання директора Департаменту охорони здоров”я Київської облдержадміністрації Алли Арешкович з новорічними святами

Дорогі друзі!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці світлі свята сповнять ваші серця радістю й новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок.

Божого усім благословення, здоров’я і любові, щасливого Різдва, щедрих колядок, смачної куті, здійснення мрій і бажань.

Бажаю, щоб 2018 рік був мирним і успішним для кожного з вас!

У закупівлях ліків стане менше помилок та маніпуляцій

Закупівлі ліків медичними закладами стають зручнішими, прозорими та безпечними. У пілотному режимі запустили інтеграцію системи публічних електронних закупівель ProZorro з Державними реєстрами лікарських засобів МОЗ.

Read more »

Заява Департаменту охорони здоров’я КОДА

В Борисполі секретар і депутати міськради фізично заблокували перевірку пологового відділення

Департамент охорони здоров’я КОДА закликає прокуратуру вжити необхідних заходів реагування по виявленим порушенням в діяльності Бориспільської ЦРЛ та заявляє про фізичне перешкоджання депутатами Бориспільської міської ради проведенню перевірки медичного закладу.

Read more »

У Васильківській центральній районній лікарні відкрито першу чергу пологового відділення

 

26 грудня 2017 року директор Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович взяла участь в урочистому відкритті пологового відділення Васильківської центральної районної лікарні.

Read more »